English עברית
יעוץ אסטרטגי
אסטרטגיה עסקית
תכנית יישום אינטגרטיבית
תכנית עסקית
יעוץ שיווקי
תכנית שיווק
מיתוג מוצרים וחברות
מנטורינג אישי לתוצאות
פתוח מנהלים
אימון עסקי לבכירים
ליווי תהליכי שינוי
תקשורת בינאישית
צור קשר
תכנית עסקית

יעוץ אסטרטגי

קבוצת ליפץ חוברת ליזמים וארגונים בהתוויה של אסטרטגית צמיחה כוללת לכדי היותם מותג מוביל בר-קיימא בתחומם.

בכל מצב של שוק וסביבה נתונים, קיים מיגוון רחב של הזדמנויות לייצר מובילות וצמיחה. אינטגרציה בין ההזדמנויות בסביבה העסקית החיצונית לבין החוזקות, היכולות והמשאבים של הלקוח, תאפשר לו לבחור את הזירות הנכונות עבורו, בהן הוא יכול ליצור יתרון תחרותי המתורגם להצלחה כלכלית.

באמצעות תהליך מובנה של מחקר, ניתוח וחשיבה, אנו מובילים את הלקוחות שלנו באיתור מנועי הצמיחה הרלוונטיים להם ומלווים אותם בדרכם ליישום אפקטיבי של התכנית האסטרטגית בזירה המיטבית עבורם בשוק.

אסטרטגיית צמיחה תביא לכדי מקסום הפוטנציאל של החברה באמצעות הגדלת נתח שוק בקרב לקוחות קיימים ופוטנציאליים, כניסה לשווקים נוספים ופיתוחם, הגוונה לתחומי עיסוק, מוצרים ושרותים נוספים והרחבת מעגלי הלקוחות בהתאם.

בשיתוף עם הנהלת הארגון או היזמים, תגובש תכנית אסטרטגיה ותוכנית פעולה ויישום רב שנתית בה מותווים קווים מנחים לצמיחה אורגנית וצמיחה אקסוגנית.

  • צמיחה אורגנית: פיתוח מוצרים ושרותים, מדיניות מחירים, תכנית שיווקית מקיפה, ערוצי הפצה חדשים, מדיניות השקעות, מדיניות פיננסית, מערך תפעול, מבנה ארגוני ועוד.
  • צמיחה אקסוגנית: פיתוח עסקי באמצעות מיזוגים ורכישות, שיתופי פעולה אסטרטגיים, אינטרגציה אנכית, גיוס הון ועוד.


היתרונות המרכזים של אסטרטגיית צמיחה ברת קיימא:

  • יוצרת יתרון תחרותי שאינו ניתן להעתקה
     
  • יוצרת מיקוד תפיסתי, הסכמה, חיבור וקונסנזוס רחב
  • מניבה תוצאות ותפוקות תוך זמן קצר יחסית
  • "חסכונית" - מזינה ומעצימה את עצמה
  • מחוללת תוצאות יוצאות דופן

בקבוצת ליפץ נסיון עסקי וניהולי רב שנים בהתוויה של אסטרטגיה עסקית ליזמים בעלי עסק עצמאי, חברות ומוסדות ציבוריים. הקבוצה מעמידה מומחים מקצועיים ומנוסים במכלול התחומים והמקצועות הנדרשים לתכנון האסטרטגיה ויישומה. בהתאם לדרישות ולצרכים הספציפיים של כל לקוח ואופי התהליך, מצטרפים מומחים יעודים כחלק מהצוות המוביל את התהליך האסטרטגי ותומך בישומו .

בתהליך הייעוץ האסטרטגי מספר שלבים אותם פיתחנו גם כמוצרים יחידניים עבור לקוחותינו. כל אחד מהמוצרים מהווה נדבך חשוב בחשיבה ובתהליך האסטרטגי הכולל , ובמקביל מהווה גם יחידת מוצר עצמאית בה ניתן להשתמש בהתאם לצרכים הייעודיים של הלקוח. תכנית עסקית ובדיקת היתכנות

 

כל אסטרטגיה חייבת לעבור את מבחן ההיתכנות והכדאיות הכלכלית. לשם כך יש לבטא במספרים את אסטרטגית הצמיחה של העסק, החברה, המיזם.

 

המומחים של קבוצת ליפץ יסייעו לכם להכין תכנית עסקית ואו לבצע בדיקת היתכנות באופן המהיר, הנכון והקל ביותר ובהתאם לצרכים ולמטרות ביצוע התוכנית/הבדיקה.

 

התכנית העסקית תכלול בין השאר : התיאור המילולי של העסק/החברה והמוצרים /שירותיים, השוק בו היא פועלת, האסטרטגיה העסקית שלה, היתרון התחרותי, מדיניות שיווק ותחזית מכירות, מבנה תפעולי, הוצאות ,תכנית כ"א, תכנית השקעות וכן את הדוחות הפיננסיים הכוללים תחזיות רווח והפסד, תזרימי מזומנים ומדדים עסקיים ופיננסים.

 

 

 

חזרה
יעוץ עסקי וליווי ליזמים ובעלי עסקים
העסק שלך על פרשת דרכים? רוצה להגדיל את המכירות? מתלבט כיצד לשפר את הריווחיות בעסק שלך? רוצה להגדיל את כמות הלקוחות...
תכנון, יעוץ וליווי לצמיחה עסקית בחברות
הסביבה התחרותית נעשתה צפופה והרווחיות יורדת? האם יש האטה בביקושים למוצרים או לשרותים שלכם? האם החברה נמצאת בסטגנציה ומאבדת את היתרון...
תכניות אסטרטגיה ומיתוג לערים, רשויות ומוסדות
  בקבוצת ליפץ ניסיון מקצועי ויישומי מגוון ורב בהובלה ויישום מהלכים ותהליכים אסטרטגיים של מותגי מקום  ואזור (Place Brands) – בין אם...