English עברית
יעוץ אסטרטגי
אסטרטגיה עסקית
תכנית יישום אינטגרטיבית
תכנית עסקית
יעוץ שיווקי
תכנית שיווק
מיתוג מוצרים וחברות
מנטורינג אישי לתוצאות
פתוח מנהלים
אימון עסקי לבכירים
ליווי תהליכי שינוי
תקשורת בינאישית
צור קשר
אימון עסקי לבכירים

פתוח מנהלים:

מנהלים כמו ארגונים חייבים לעצב את אסטרטגיית הצמיחה האישית שלהם, הנובעת מתוך הגרעין הייחודי המאפיין כל אחד ואחד. הדי.אנ. איי הניהולי שונה ממנהל למנהל, כמו גם מאדם לאדם, ומכיל בתוכו את מיגוון החוזקות, היכולות והכישורים הייחודיים שלו. רק מנהל שיחתור להעצים את החוזקות שלו, במקום להתעכב על תיקון החולשות שלו, יצליח לייצר צמיחה אישית שתוביל אותו לתפקידים הבכירים ביותר אליהם הוא שואף. זו תמצית המצויינות הניהולית.


מרכוס בקינגהם אמר: "אם תשאף לתקן את החולשות שלך – הכי גבוה שתגיע זה לבינוניות".

אנו בקבוצת ליפץ יודעים כיצד להפוך מנהלים טובים ומוכשרים לעוד יותר טובים. והכל בקלות נטולת מאמץ. כל שצריך זה להיות מי שאתה, המותג שאתה, וכך תוכל להביא ערך אמיתי לסביבה שלך וסיפוק עצום לעצמך.

קבוצת ליפץ מלווה מנהלים, יזמים, הנהלות וחברות בדרכן ממצב מצוי לרצוי, מהתנהלות צפויה לפריצות דרך ומביצועים עסקיים טובים למובילות אמיתית.

מתוך התובנה כי רק האנשים עושים את ההבדל, אנו מאפשרים מיצוי מקסימלי של הפוטנציאל האנושי הקיים בחברה. ההתמודדות עם הדינמיות העסקית, המחייבת כיום את המנהלים ליעילות תפקודית ברמות הגבוהות ביותר, לגמישות ניהולית ולקבלת החלטות בסביבה עמומה ומשתנית ללא הרף, והצורך להתייעלות מחד וצמיחה מאידך – יוצרים מבנים ניהוליים מטריציוניים מורכבים המחייבים יכולות ניהוליות מעבר לידע והמיומנות המקצועית.
יותר ויותר מאותרים מוקדי ה"בזבוז" של המשאב האנושי היוצרים את "פער המצויינות" המבחין בין תוצאות טובות וצפויות לתוצאות יוצאות מהכלל.


קבוצת ליפץ מספקת שותפות מקצועית מתמשכת היוצרת מחוייבות הדדית לצמצום פער המצויינות, בבסיסה התפיסה כי הכישורים, המשאבים והיצירתיות להגשמת היעדים כבר נמצאים אצל המנהלים ובאמצעות תהליך של חקירה יגיעו המנהלים לבהירות לגבי הדרך האפקטיבית ביותר להשגת התוצאות הרצויות.

איך אנחנו עושים את זה:
פיתחנו מודל ייחודי המתבסס על "5 צירי ההצלחה" למובילות עסקית:
ביצוע – מפעילויות לפעולות ממוקדות:
בחינה, בהירות ומיקוד העשייה העסקית לכדי הלימה לאסטרטגיה והיעדים העסקיים של החברה.
למידה – מכוונה לאימפקט:
מינוף העוצמות לכדי מימוש הפוטנציאל הקיים, תוך איתור והפחתת החסמים יוצרי הפער.
תפיסה – מתגובה ליוזמה:
לחולל מרחב פעילות חופשי מפרדיגמות ותפיסות עבר כמקור יצירתי לחדשנות ומיצוי הזדמנויות.
הקשבה – ממגננה לשיתופיות:
מעבר מהקשבה מתגוננת להקשבה מעצימה המחוללת שותפות להצלחה.
ניהול עצמי – מהבטחה למחוייבות:
לקיחת אחריות מתוך מחוייבות תמידית ואמיתית לתוצאות העסקיות.

 


אימון עסקי לבכירים

אחד האתגרים של עידן הניואייג' העסקי – היכולת ליישם את האסטרטגיה שקבעה החברה עד לכך שאחרון העובדים ידע בכל רגע נתון מה היא האסטרטגיה של החברה, יהיה שותף בקבלתה, ויוכל לנהל את המשימות היומיות שלו מתוך חבור לאסטרטגיה תוך כדי כך שהוא מבין את התרומה של פעולותיו לקידום מטרות העל של החברה.
אם נוסיף לאתגר זה את הדינמיקה העסקית של המאה ה – 21 המזמנת לנו בתדירות מטורפת הזדמנויות המחייבות אותנו לסטות מהאסטרטגיה שרק אתמול עיצבנו אותה בהתאם למפת הנתונים שהיתה נוכחת אז, והיום אנו חייבים להתאימה לסביבה המשתנית אם אנו רוצים עדין להשאר במשחק וגם לנצח – והרי לכם כאוס מוחלט.

האימון העסקי מהווה מנוף ליישום האסטרטגיה והמביא לשיפור מוכח משמעותי בתוצאות העסקיות של חברות. בשנת 2005 ערכה חברת MatrixGlobal מחקר בקרב 500 חברות שעברו תהליך אימוני של מינימום 6 חדשים ועד לשנה. במחקר כומתו התוצאות של תהליך האימון העסקי ונמצא ROI (החזר על השקעה) מוכח של 529%. כאשר כימתו גם את הירידה באחוז נטישת העובדים בחברות שאימצו את האימון עסקי, עלה ה – ROI לכדי 889%. נתונים מרשימים אלו נובעים מהסינרגיה עליה מושתת תהלך האימון העסקי בין הציר האישי, הציר הניהולי והציר העיסקי. מנהלים שעוברים תהליך של אימון עסקי משפרים את הביצועים שלהם, עובדים בשיתוף פעולה מעצים ומדווחים על מוטיבציה וסיפוק גדול יותר בעבודתם.


זה מסביר מדוע אימון הוא כיום המקצוע השני בקצב הגידול שלו בעולם. האימון העסקי עוסק במיצוי ולא בתיקון. הוא מאתגר את המנהל לניהול עצמי מתוך נכונות לקחת אחריות על מציאת דרכים חדשות לפעולה מתוך הנסיבות והאילוצים הקיימים. בתהליך של למידה וחקירה פנימית מפתח המנהל פתיחות מחשבתית המביאה אותו ללגמישות ניהולית ולפתרונות יצירתיים שקודם לכן לא היו אפשריים בעיניו.
כיום המנהלים אמורים להגיע לביצועים יוצאי דופן על מנת לייצר תוצאות בכל רגע נתון באמצעות המשאבים האישיים, הניהוליים והעסקיים העומדים לרשותם.


המאמנים העסקיים של קבוצת ליפץ הינם מאמנים בכירים מוסמכים שצברו נסיון רב שנים בליווי ואימון מנהלים בכירים הן באופן יחידני והן באופן קבוצתי. אנו מעצבים עבור לקוחותינו את תכנית האימון העסקי באופן האפקטיבי ביותר החל מבחירת המאמן המתאים, הגדרת יעדי האימון, קביעת מדדי ההצלחה לתהליך האימוני, בחירת המנהלים בעלי הפוטנציאל לתהליך האימון ומשך והיקף התכנית.
 

חזרה
יעוץ עסקי וליווי ליזמים ובעלי עסקים
העסק שלך על פרשת דרכים? רוצה להגדיל את המכירות? מתלבט כיצד לשפר את הריווחיות בעסק שלך? רוצה להגדיל את כמות הלקוחות...
תכנון, יעוץ וליווי לצמיחה עסקית בחברות
הסביבה התחרותית נעשתה צפופה והרווחיות יורדת? האם יש האטה בביקושים למוצרים או לשרותים שלכם? האם החברה נמצאת בסטגנציה ומאבדת את היתרון...
תכניות אסטרטגיה ומיתוג לערים, רשויות ומוסדות
  בקבוצת ליפץ ניסיון מקצועי ויישומי מגוון ורב בהובלה ויישום מהלכים ותהליכים אסטרטגיים של מותגי מקום  ואזור (Place Brands) – בין אם...