English עברית
יעוץ אסטרטגי
אסטרטגיה עסקית
תכנית יישום אינטגרטיבית
תכנית עסקית
יעוץ שיווקי
תכנית שיווק
מיתוג מוצרים וחברות
מנטורינג אישי לתוצאות
פתוח מנהלים
אימון עסקי לבכירים
ליווי תהליכי שינוי
תקשורת בינאישית
צור קשר
ליווי תהליכי שינוי


פתוח מנהלים

מנהלים כמו ארגונים חייבים לעצב את אסטרטגיית הצמיחה האישית שלהם, הנובעת מתוך הגרעין הייחודי המאפיין כל אחד ואחד. הדי.אנ. איי הניהולי שונה ממנהל למנהל, כמו גם מאדם לאדם, ומכיל בתוכו את מיגוון החוזקות, היכולות והכישורים הייחודיים שלו. רק מנהל שיחתור להעצים את החוזקות שלו, במקום להתעכב על תיקון החולשות שלו, יצליח לייצר צמיחה אישית שתוביל אותו לתפקידים הבכירים ביותר אליהם הוא שואף. זו תמצית המצויינות הניהולית.


מרכוס בקינגהם אמר: "אם תשאף לתקן את החולשות שלך – הכי גבוה שתגיע זה לבינוניות".

אנו בקבוצת ליפץ יודעים כיצד להפוך מנהלים טובים ומוכשרים לעוד יותר טובים. והכל בקלות נטולת מאמץ. כל שצריך זה להיות מי שאתה, המותג שאתה, וכך תוכל להביא ערך אמיתי לסביבה שלך וסיפוק עצום לעצמך.

קבוצת ליפץ מלווה מנהלים, יזמים, הנהלות וחברות בדרכן ממצב מצוי לרצוי, מהתנהלות צפויה לפריצות דרך ומביצועים עסקיים טובים למובילות אמיתית.

מתוך התובנה כי רק האנשים עושים את ההבדל, אנו מאפשרים מיצוי מקסימלי של הפוטנציאל האנושי הקיים בחברה. ההתמודדות עם הדינמיות העסקית, המחייבת כיום את המנהלים ליעילות תפקודית ברמות הגבוהות ביותר, לגמישות ניהולית ולקבלת החלטות בסביבה עמומה ומשתנית ללא הרף, והצורך להתייעלות מחד וצמיחה מאידך – יוצרים מבנים ניהוליים מטריציוניים מורכבים המחייבים יכולות ניהוליות מעבר לידע והמיומנות המקצועית.
יותר ויותר מאותרים מוקדי ה"בזבוז" של המשאב האנושי היוצרים את "פער המצויינות" המבחין בין תוצאות טובות וצפויות לתוצאות יוצאות מהכלל.


קבוצת ליפץ מספקת שותפות מקצועית מתמשכת היוצרת מחוייבות הדדית לצמצום פער המצויינות, בבסיסה התפיסה כי הכישורים, המשאבים והיצירתיות להגשמת היעדים כבר נמצאים אצל המנהלים ובאמצעות תהליך של חקירה יגיעו המנהלים לבהירות לגבי הדרך האפקטיבית ביותר להשגת התוצאות הרצויות.

איך אנחנו עושים את זה:
פיתחנו מודל ייחודי המתבסס על "5 צירי ההצלחה" למובילות עסקית:
ביצוע – מפעילויות לפעולות ממוקדות:
בחינה, בהירות ומיקוד העשייה העסקית לכדי הלימה לאסטרטגיה והיעדים העסקיים של החברה.
למידה – מכוונה לאימפקט:
מינוף העוצמות לכדי מימוש הפוטנציאל הקיים, תוך איתור והפחתת החסמים יוצרי הפער.
תפיסה – מתגובה ליוזמה:
לחולל מרחב פעילות חופשי מפרדיגמות ותפיסות עבר כמקור יצירתי לחדשנות ומיצוי הזדמנויות.
הקשבה – ממגננה לשיתופיות:
מעבר מהקשבה מתגוננת להקשבה מעצימה המחוללת שותפות להצלחה.
ניהול עצמי – מהבטחה למחוייבות:
לקיחת אחריות מתוך מחוייבות תמידית ואמיתית לתוצאות העסקיות.

 


 ליווי תהליך השינוי


כל ארגון, קטן כגדול, יידרש במהלך חייו לעבור תהליך שינוי אם ירצה להמשיך ולצמוח. הצורך בשינוי נובע מגורמים רבים ומגוונים הכוללים גורמים חיצוניים בלתי תלויים, כמו  התפתחות טכנולוגית מהירה, דרישות השוק המשתנות ופעילות המתחרים. 
 
גורמים אלו מאלצים את הארגון לבצע שינוי מהיר בתנאים הרחוקים מלהיות אופטימאליים. היכולת של הארגון לנהל את השינוי בזמן נתון עשויה להיות המפתח לצמיחתו או לנפילתו. 

לשם כך פיתחנו תהליך ליווי דינמי של הטמעת השינוי בקרב מובילי השינוי המושתת על 3 שלבים:

 

בהירות מערכתית: יצירת מטרה משותפת ברורה לכל בעלי הענין והסכמה על השינוי האסטרטגי

 

פעולה אינטגרטיבית: תרגום השינוי לתכנית פעולה אינטגרטיבית.  ליווי, יעוץ ואמון מנהלי השינוי במהלך היישום והביצוע אל מול האתגרים הפרטניים בתחומם.

 

בקרה, לימוד והתאמה: התווית תהליכי משוב ובקרה לכוונון הפעילות השוטפת ופתיחת "צווארי בקבוק"  במהלך ביצוע הפרויקטים.

 

יועצים עסקיים מנוסים של קבוצת ליפץ מלווים את היזמים, בעלי העסקים, הנהלת החברה, מנהלים בכירים ומנהלי השינוי והפרויקטים ביישום התכנית האסטרטגית ותכניות העבודה הפרטניות. _____________________________________________________________________

חזרה
יעוץ עסקי וליווי ליזמים ובעלי עסקים
העסק שלך על פרשת דרכים? רוצה להגדיל את המכירות? מתלבט כיצד לשפר את הריווחיות בעסק שלך? רוצה להגדיל את כמות הלקוחות...
תכנון, יעוץ וליווי לצמיחה עסקית בחברות
הסביבה התחרותית נעשתה צפופה והרווחיות יורדת? האם יש האטה בביקושים למוצרים או לשרותים שלכם? האם החברה נמצאת בסטגנציה ומאבדת את היתרון...
תכניות אסטרטגיה ומיתוג לערים, רשויות ומוסדות
  בקבוצת ליפץ ניסיון מקצועי ויישומי מגוון ורב בהובלה ויישום מהלכים ותהליכים אסטרטגיים של מותגי מקום  ואזור (Place Brands) – בין אם...